Movies
Ratings
1052
WONDERSRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Far and AwayRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 0.5