Movies
Ratings
231
SnowpiercerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0- Riddles of the SphinxRated ★ 2.5
Japan SinksRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 3.5