Series
Ratings
14
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5