Movies
Ratings
72
The Divine MoveRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
ExamRated ★ 2.0
2012Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5