Series
Ratings
13
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0