Titles you rated
- No Ho e, NagareruRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
(Ab)normal DesireRated ★ 1.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.0
Shinjuku Swan IIRated ★ 3.0- Shinjuku SwanRated ★ 4.0
The Blood of WolvesRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 5.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0