Movies
Ratings
596
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Children of the SeaRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5