Titles you rated
UprisingRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Altered Carbon: ResleevedRated ★ 3.5
DevotionRated ★ 4.5
DerailedRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 1.5
Re-startRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 2.0
SpectralRated ★ 2.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.0
The Techniques of FightingRated ★ 1.5