Series
Ratings
159
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5