Movies
Ratings
1199
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Journey to the WestRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 1.0
The Foul KingRated ★ 5.0
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 4.0
MoxieRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The UniformRated ★ 3.0