Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5