Series
Ratings
92
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0