Titles you rated
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
HustlersRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Wild RoseRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0