Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0