Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 1.0
TakenRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 5.0- The Treasure IslandRated ★ 5.0
- The PhantomRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 5.0