Movies
Ratings
550
Poor ThingsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5