Movies
Ratings
631
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
MoonRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0