Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Easy RiderRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0