Series
Ratings
46
JugglersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0