Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Blood-C The Last DarkRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
009 Re: CyborgRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 4.0- 고스톱 살인Rated ★ 4.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0