Titles you rated
UnframedRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0