Titles you rated
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0