Series
Ratings
253
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Attack on London: Hunting the 7/7 BombersRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0