Movies
Ratings
641
DeadpoolRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Belle du SeigneurRated ★ 2.5- Food ChainRated ★ 0.5
Black BookRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.5
Love Is All You Need?Rated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.0