Titles you rated
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5