Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5