Movies
Ratings
125
Carlito's WayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Murder in the FirstRated ★ 4.5
No.3Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5