Movies
Ratings
316
Taken 3Rated ★ 3.5
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 5.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 0.5
TroubleshooterRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0