Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0