Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0