Movies
Ratings
1181
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The New King of ComedyRated ★ 3.0
IntruderRated ★ 2.0
TrollsRated ★ 2.0
A Dog's JourneyRated ★ 1.5
MetamorphosisRated ★ 0.5
Trolls World TourRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0