Movies
Ratings
632
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ballad of a SoldierRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
ZoolanderRated ★ 2.5