Titles you rated
AtonementRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5