Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0