Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
BirdRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2Rated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0