Movies
Ratings
194
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.5