Titles you rated
Perfect GameRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Rush HourRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.5