Series
Ratings
137
MovingRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 2.0
Alias GraceRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 0.5
LTNSRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Full CountRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0