Movies
Ratings
27
HarmonyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.0