Titles you rated
Bluebird's HouseRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 2.0
Modern FarmerRated ★ 2.5
Run, Jang MiRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5