Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 4.0