Titles you rated
John WickRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
PushRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 0.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 0.5
ChefRated ★ 5.0