Movies
Ratings
26
GravityRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0