Movies
Ratings
530
Feng ShuiRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The New King of ComedyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Drug WarRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Room No.7Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0