Titles you rated
Unlocking SherlockRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
It's ComplicatedRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0