Titles you rated
Only One PersonRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0