Series
Ratings
186
Dr. FrostRated ★ 2.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 0.5
I Am Not a RobotRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Two CopsRated ★ 1.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
ArgonRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0