Movies
Ratings
237
Notting HillRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0