Movies
Ratings
565
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wartorn: 1861-2010Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
United 93Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0