Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5